نسخه RSS سارال خبر

ریشه بسیاری از بیماریها  بر اثر تغذیه ناسالم  است

سارال خبر: برنامه هاي هفته سلامت با شعار امنيت غذايي از مزرعه تا سفره در كليه مدارس شهرستان ديواندره با حضور مسئولين شهرستاني برگزار  گردید.

 

نصب دومین ایستگاه بادسنجی در زرینه اوباتو

سارال خبر: رییس گروه مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: به منظور اجرای مطالعات و پتانسیل سنجی دقیق تر و کامل تر میزان سنجش باد در منطقه زرینه اوباتو از توابع شهرستان دیواندره، دومین ایستگاه باد سنجی در این منطقه نصب شد.

 

سارال خبر: سرپرست معاونت عملیات لاستیک بارز کُردستان از استخدام نیروهای بومی در فاز 2 این کارخانه خبر داد.

 

کمک سی میلیارد ریالی خیرین دیواندره ایی در ساخت مدارس این شهرستان

سارال خبر: مدير آموزش و پرورش شهرستان ديواندره در جشنواره خیرین مدرسه ساز گفت: در سال گذشته  خيرين محترم شهرستان ديواندره مبلغ سه ميليارد تومان را جهت احداث و بازسازي مدارس شهرستان تعهد نمودند که در حال تحقق صد در صدی است.

 

ترقی آموزش و پرورش رشد و ترقی جامعه است

سارال خبر:فرماندار شهرستان ديواندره در جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان گفت: اگر آموزش و پرورش تقويت شود؛ كل جامعه از تمامي لحاظ تقويت و در مسير رشد و ترقي گام بر خواهد داشت.

 

برگزاری مراسم مجمع خيرين مدرسه ساز شهرستان ديواندره+ تصاویر

سارال خبر: جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان دیواندره با حضور مدیران استانی و شهرستانی و خیرین مدرسه ساز برگزار شد.

 

مرگ تکان‌ دهنده زن باردار در شهر سردشت

سارال خبر: یک مادر ٢٨ ساله در سردشت پس از خارج کردن جنین از شکمش، به دلیل نامشخصی در بیمارستان این شهرستان جان خود را از دست داد. شنیده‌ها حکایت از قصور پزشکی و تأخیر در تشخیص علت خونریزی منجر به مرگ دارد.

 

گردو غبار نفس های کردستان را به شماره انداخت

سارال خبر: گرد و خاک در کردستان دیگر میهمان نیست، ریزگردها گویا صاحبخانه شده اند و حدود چندین سال است که در این استان جاخوش کرده اند و نفس ها را بریده اند.

 

انتخاب دانش آموزان دیواندره ایی به عنوان بهترین بازیگران جشنواره فیلم رویش

سارال خبر: دانش آموزان شهرستان ديواندره موفق شدند عنوان بهترين بازيگر و كارگردان جشنواره ي فليم منطقه اي رويش را از آن خود كنند.

 
مطالب بیشتر...
تبلیغات

ســـارال خبـــــر

آخرین عناوین اخبار دیواندره