نسخه RSS سارال خبر

  یکی از عینیت های "حقیقت"که والاترین ویژگی انسانی است صداقت، درستی و راستی استاگر مطبوعات این ویژگی  مبنای تلاش های فکری، فرهنگی و تبلیغی خود قرار دهند و در گفتار، رفتار و برنامه های خود «صداقت» را در نظر گیرند، بسیاری از تصوّرات نادرست مردم بر طرف می شود و زمینه های سلامت روانی جامعه فراهم می آید .

  به گزارش سارال خبر، گویا همکار رسانه ای ما برای درج بسیاری از خبرهای واقعی که دغدغه مردم شهرمان است وجدان ناراحتی دارند و سعی در تخریب سایتهای همکار خود را دارند تا بتوانند اینگونه القا کنند که ما به وسیله ارگان خاصی حمایت می شویم و خودشان مستقل کار می کنند و هرچیزی که به نفع خودشان باشد تمجید و تعریف می کنند و آنچه برخلاف سایت ایشان باشد جو سازی کرده و آن را تشنج آفرین نشان می دهند.

  برخی رسانه ها مدعی هستند که "دانستن"، حق مردم است و باید آنان را در کشف حقایق و واقعیت های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی یاری داد و خیر و مصالح جامعه را در نظر گرفت امّا آنان در عرصه عمل کمتر درصدد دفاع از حقوق مردم بوده و در راه اعتلای فکری و معنوی آنان تلاشی نکرده اند. از باب نمونه، تحسین و خوب جلوه دادن موارد و اشخاصی است که شایسته آن نیستند. چنین اقدامی، خود فریب افکار عمومی و خیانت به جامعه است

  " انتقاد بجا "مردم را واقع بین می سازد، افکار و اعمال را اصلاح می کند، راه رشد و ترقی را به روی جامعه می گشاید و زمینه ترقی و پویایی اجتماع را فراهم می آورد. دانش و معرفت در پرتو بررسی های نقادانه، رشد می یابد و نقد صحیح و دلسوزانه، آحاد جامعه را متوجه حقایق و فضایل می کند.

  همکار گرامی درج خبر در سایت ما که هیچ گونه ضرر و زیانی ایجاد نکرده و فقط جهت روشنگری و آگاهی بخشی به برادران شورا بود که انجام کارهای اداری شورا فقط در دفتر شورا است نه در ملاء عام و اختلاف نظر بین آنها به من و شما ربطی ندارد و هدف ما  بیان ضعف ها بود شما چرا کاسه داغ تر از آش شدید و جانبدارنه عمل می کنید مگر همین سایت شما نبود که یک مدت فقط رودرروی شورا و شهرداری قرار گرفته بود حالا چرا ....

  سایت سارال خبر یک سایت کاملا مستقل شفاف و در راستای پوشش اخبار شهرستان بوده و سعی بر آن داریم همیشه مسائل و مشکلاتی را هم که در سطح شهر وجود دارد قبل از رسانه ای شدن به گوش مسئولین شهر برسانیم و تلاش داریم که با تحلیل مسائل به مسئولین شهر و مردم کمکی کرده باشیم لذا از همکاران گرامی خواهشمندیم دست از تخریب سایت برداشته و گرنه ما هم مطالب بسیاری در روشنگری مردم داریم.

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 1434 l تاریخ ارسال دوشنبه, 06 آبان 1392 ساعت 10:00 توسط سارال خبر l کد خبری: 112

  اضافه کردن نظر

  سارال خبر نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


  تبلیغات
  
  

  آخرین عناوین اخبار دیواندره