نسخه RSS سارال خبر

  سارال خبر: طی مراسمی با حضور مسئولین شهرستان، ریاست اداره آموزش و پرورش تودیع و معارفه شد.

  به گزارش سارال خبر، امروز صبح با حضور امام جمعه، فرماندار،مدیر کل اداره آموزش و پرورش استان کردستان، روسای ادارات سطح شهرستان، معلمین و کارکنان اداره آموزش و پرورش در تالار اجتماعات فردوسی خلیل کریمی رئیس قبلی آموزش و پرورش تودیع و توفیق محمدی رئیس جدید معارفه شد.

  در این مراسم امام جمعه ضمن تقدیر از زحمات ریاست قبلی اداره آموزش و پرورش گفت: همه پست و مقام ها در دست ما امانت هستند و در جایگاه خود باید اصل  امانت داری رعایت شود.

  در ادامه نقشبندی فرماندار دیواندره نیز از تلاش و زحمت های خلیل کریمی تشکر و قدردانی نمود و از ریاست جدید خواست که با مسئولین دیگر هماهنگی لازم را داشته باشد چون ایشان از نیروهای بومی شهرستان نیز می باشند وظیفه ای دو برابر نسبت به همشهریان خود دارند.

  عرفانی نسب مدیر کل اداره آموزش و پرورش استان با اشاره به وظیفه خطیر آموزش و پرورش گفت: پروژه مهر که مجموعه فعالیت های آموزش و پرورش در آغاز سال تحصیلی را شامل می شود با هماهنگی و همکاری تمامی مجموعه های آموزش و پرورش قابل اجرا می باشد شهرستان دیواندره  با مدیریت آقای کریمی این پروژه را به نحوی مدیریت کردند که اول مهر امسال به تمام معنا اول مهر بود و حتی در اولین روز مدزرسه بدون تاخیر کلاسهای درس شروع شد.

  وی افزود: در اجرای این پروژه اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان در سطح ادارت مقام اول کشوری و در حوزه آموزش رتبه سوم را کسب نمودیم.

  مدیر کل آموزش وپرورش استان کردستان با تاکید بر اینکه ارتقاء کیفیت آموزش در همه ابعاد یکی از مهمترین دغدغه های ماست افزود: کیفیت مهمترین معیار در توسعه آموزش و پرورش است.

  در ادامه مراسم کریمی و محمدی به سخنرانی پرداخته و در پایان از زحمات آقای خلیل کریمی تشکر و قدردانی شد و آقای توفیق محمدی به ریاست اداره اموزش و پرورش دیواندره منصوب شد.

  لازم به ذکر است آقای توفیق محمدی از نیروهای توانمند بومی شهرستان می باشند.

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 2079 l تاریخ ارسال دوشنبه, 11 آذر 1392 ساعت 12:24 توسط سارال خبر l کد خبری: 347

  اضافه کردن نظر

  سارال خبر نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


  تبلیغات
  
  

  آخرین عناوین اخبار دیواندره