نسخه RSS سارال خبر

  اغلب دستگاه های خودپرداز بانک های دیواندره خواب بودند

  سارال خبر: باز در این ایام آخر سال که بانک ها  ادعای خدمات رسانی بی عیب و نقص را اعلام می کنند اما امروز ما شاهد چیزی عکس آن هستیم و در شهر دیواندره اغلب عابر بانک ها به طور ناقص خدمات رسانی می کنند.

   

  به گزارش خبرنگار سارال خبر،روز گذشته اگر در سطح شهر دیواندره مبلغی از حساب خود از طریق خودپردازهای بانک ها دریافت کنی باید تمامی شعب بانک ها را امتحان می کردید چون اغلب کار نمی کردند.

  بارها و بارها از طریق سایت های شهرستان به بانک ها ی سطح شهر اطلاع دادیم اما نه تنها وضعیت بهتر نشد بلکه در این ایام پایانی سال که همه خرید انجام می دهند باید اول به فکر تهیه پول باشند چون یا باید زیاد در صف خودپرداز بمانند یا سرتاسر خیابان دیواندره را به دنبال عابر بانک سالم قدم بزنند.

  آنچه در این شهر عیان است شلوغی و بی نظمی در ارائه خدمات توسط شعبه ها مخصوصا" دستگاه های خودپرداز است که امروزه همه  کارهای بانکی با آن انجام می شود و اغلب دچار نقص هستند و شاید تنها چند شعبه کم خدمات دهی می کنندو مابقی یا به صورت ناقص برخی تراکنش ها را انجام داده و از پرداخت پول معذورند و پولی دستگیرشان نمی شود چه راهی پیش رو بگیرند؟

  دو روز دیگر که همه جا تعطیل شود و همین خودپردازها کارت عابر یک مسافر از استان و شهری دور را پس نداد چکار کند؟

  از روسای بانکها ی سطح شهر دیواندره و نیز مسئولین ذیربط می خواهیم که این نواقص را برطرف نموده و اینگونه شاهد بی نظمی در جلوی عابر بانکها نباشیم و مهمانهای نوروزی را سرگردان نبینیم.

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 37 l تاریخ ارسال پنجشنبه, 28 اسفند 1393 ساعت 07:05 توسط سارال خبر l کد خبری: 4320

  اضافه کردن نظر

  سارال خبر نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


  تبلیغات
  
  

  سال نو مبارک باد

  یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

  سال 1394 مبارک

  آخرین عناوین اخبار دیواندره