نسخه RSS سارال خبر

  شورای دیواندره

  پس از گذشت ماه ها از انتخاب  و سر کار آمدن شورای شهرجدید، منتخبین نتوانسته اند شهردار جدید دیواندره را انتخاب و معرفی کنند.

   

  به گزارش سارال خبر، در یکی از این روزها خیابان اصلی شهر دیواندره محل مشاجره و دعوای لفظی یکی از اعضای شورای شهر دیواندره و گزینه مورد نظر شورا برای معرفی تصدی پست شهرداری بود.در این رویداد عضو شورا با فریاد زدن از نارضایتی خود برای شهردار شدن کسی که خودشان رای گیری کرده بودند حکایت می کرد.نامزد پست شهرداری دیواندره هم از بدگویی و افترا شورای شهر نسبت به خود گله مند بود و گویا لابی گری های ایشان هم جواب نداده بود.

  مردم شهرمان به این دلخوش بودند که افراد تحصیل کرده و فرهنگی را انتخاب کرده اند تا باری از مشکلات شهر  را حل کنند ولی نه تنها تا به حال کاری انجام نداده اند بلکه قشر فرهنگی را نیز به زیر سئوال برده اند.شهردار برزرگترین شهر ایران یعنی تهران انتخاب شد شهردار بلبلان آباد که یکی از روستاهای دهگلان است انتخاب شد ولی شهر کوچک دیواندره هنوز بی شهردار است.

  دغدغه مردم دیواندره حزب گرایی شوراهها و لابی گری احزاب در انتخاب شهردار نیست مشکل مردم شهرداری و مشکلات سطح شهر دیواندره است. آقای شورا شما روی گزینه بومی تمرکز نکن روی قدرت و اقتدار مدیریتی شهردار تکیه کن که فردا شهرداری انتخاب نکنی که طایفه اش داخل شهر باشد و در رودربایستی گیر کند و نتواند کاری که هم مد نظرش است را انجام دهد و مجبور به امتیاز دهی به این و آن و دوستان و آشنایان باشد.

  شهر دیواندره بی سامان تر از آن است که فکر می کنید.شهردار بومی یا غیر بومی با مدیریت قوی انتخاب کنید.شما باید اول وضع داخل شهرداری را سامان بخشیده و منظم کنید بعد به دنبال فرعیات باشید.

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 1350 l تاریخ ارسال شنبه, 04 آبان 1392 ساعت 13:05 توسط سارال خبر l کد خبری: 97

  نظرات   

   
  -1 # Guest 1392-08-07 10:21
  اینجویام که شما می گید نیست.قارامیش هست اما نه اینقدر.دعوا پیش میاد دیگه.تحصیلات که شعور نمیاره
  پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
   

  اضافه کردن نظر

  سارال خبر نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


  تبلیغات
  
  

  آخرین عناوین اخبار دیواندره