نسخه RSS سارال خبر

  سارال خبر: در مواقع غروب اگر کسی قصد خرید از نمایشگاه را داشت باید حتما متاهل می بود چون مدیر  و مجری نمایشگاه با تنی چند از مامورین انتظامی مانع ورود افراد مجرد برای خرید می شدند.

  به گزارش خبرنگار سارال خبر، سال های گذشته با مشکلات زیادی در پی برگزاری نمایشگاه های بهاره وجود داشت که از اصلی‌ترین مشکلات نمایشگاه بهاره شهرستان دیواندره هم می‌توان به برگزاری نمایشگاه در پارک 22 گولان این شهر اشاره کرد که همانند گذشته با مشکل کمبود فضا مواجه است هم نمایشگاه و هم فروش فوق العاده نیازمند زیرساخت است که در حال حاضر در دیواندره وجود ندارد.

  نمایشگاه‌های بهاره هرساله سوسوی امیدی در گرانی بازار شب عید برای افراد با درآمد پایین محسوب می‌شود که در شهر دیواندره با تعدادی غرفه در جای نامناسب و بدون هیچ امکاناتی در پارک 22 گولان برگزار شد و این نمایشگاه تا 23 اسفند ماه سال جاری از ساعت 8 تا 21 شب آماده بازدید علاقهمندان است و در حال حاضر 9 روز از برپایی آن گذشته است.

  آنچه در این نمایشگاه عرضه شده است بیش از نیمی به فروش لباس و لوازم آرایشی وزنانه است و خوراکی و اقلام ضروری مانند گوشت و مرغ و برنج محدود بوده و از تنوع محصولات خبری نیست.

  با یک قدم زدن ساده در مسیر نمایشگاه بهاره می بینیم که بیشتر غرفه داران همان فروشنده های فروشگاه های سطح شهر هستند که اجناس مغازه های خود را برای فروش به نمایشگاه کشانده اند و با همان قیمت های فروشگاهی آن را به فروش می رسانند ، از سویی بسیاری از این غرفه ها نه تنها از تنوع محصولات ویژه عید نوروز و سال جدید برخوردار نیستند بلکه اقلامی را برای فروش عرضه نموده اند که سنخیتی با فصل بهار و عید نوروز ندارند.

  نمایشگاه های بهاره و عرضه مستقیم کالا ابزار حاکمیت دولت هستند که با محوریت سازمان صنعت، معدن و تجارت، استانداری ها، اتاق اصناف، اتاق تعاون، شهرداری ها و پلیس اماکن و تحت نظر فرمانداری ها برنامه ریزی و اجرا می شود، اما به راستی این نمایشگاه ها تا چه اندازه به مردم در خرید بهتر با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر کمک نموده اند؟

  موضوع جالب تر اینکه در مواقع غروب اگر کسی قصد خرید از نمایشگاه را داشت باید حتما متاهل می بود چون مدیر  و مجری نمایشگاه با تنی چند از مامورین انتظامی مانع ورود افراد مجرد برای خرید می شدند و مجری و مدیر نمایشگاه در یک برخورد با خبرنگار ما و سئوالی که از وی در خصوص چگونگی تشخیص متاهل از مجرد پرسید جوابی برای پاسخ نداشت وی اظهار داشت که فقط متاهلین می توانند خرید کنند چون فضا کافی نیست و خانواده ها اینجا هستند.

  حال این سئوال را از مجری نمایشگاه و مامور قانون می پرسیم که اولا چه کسی این قانون را وضع نموده که فقط متاهلین حق خرید از نمایشگاه را دارند دوما آقایان چگونه و از روی چه چیزی می فهمند که چه کسی متاهل و چه کسی مجرد است؟ آیا هرجنس مذکر و مونث که باهم باشند معیار آقایان برای متاهلی است؟ سوما آیا به نظر شما این توهینی به شان و شخصیت مردم نیست که از ورود افراد مجرد یا کسانی که همسرشان با آنها نیست با زور و رفتار ناشایست ممانعت به عمل آید در کدام قانون نانوشته ای این چنین رفتاری وجود دارد؟

  آیا واقعا آقای مجری نمایشگاه  و همکارانش حافظ ناموس شده اند و اگر آنها نباشند مردم همه بی اخلاق هستند و ......

  به همشهریان دیواندره ایی جهت تسهیل در ورود و خروج به داخل نمایشگاه توصیه میشود سند ازدواج خود را همراه ببرید.

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 50 l تاریخ ارسال جمعه, 22 اسفند 1393 ساعت 22:19 توسط سارال خبر l کد خبری: 4276

  اضافه کردن نظر

  سارال خبر نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


  تبلیغات
  
  

  آخرین عناوین اخبار دیواندره