نسخه RSS سارال خبر

  سارال خبر: شورای عالی کار ساعت ۲۱ امشب ترکیب افزایش ۲۶۰هزارتومانی مجموع دریافتی مشمولان قانون کار در سال آینده را مشخص می‌کند.

  خبرگزاری مهر: شورای عالی کار ساعت ۲۱ امشب ترکیب افزایش ۲۶۰هزارتومانی مجموع دریافتی مشمولان قانون کار در سال آینده را مشخص می‌کند.
  ساعت ۲۱ امشب شورای عالی کار نشست پایانی خود را برای اعلام میزان افزایش های جدید در بسته حقوق و دستمزد سال آینده میلیون‌ها مشمول قانون کار را برگزار می کند. تاکنون دو افزایش جدید در بسته مزدی سال آینده در حق مسکن و پایه سنواتی قطعی شده است.
  شورای عالی کار تصمیم گرفته است حق مسکن کارگران از ابتدای سال آینده از ۲۰ به ۴۰ هزارتومان افزایش یابد و پایه سنواتی روزانه در کمترین میزان از ۵۰۰ تومان به ۱۰۰۰ تومان برسد که به صورت کلی در این دو آیتم، ۳۵ هزارتومان افزایش حقوق نسبت به سال جاری برای کارگران رقم خواهد خورد.
  در نشست چهارشنبه شب هفته گذشته شورای عالی کار بر افزایش ۲۶۰ هزارتومانی مجموع دریافتی سال آینده مشمولان قانون کار به توافق رسید. از این رو، در نشست امشب ترکیب این افزایش در دو بخش حداقل دستمزد و بن نقدی ماهیانه نیز مشخص می شود.
  پیگیری‌ها نشان می دهد در افزایش حق بن نقدی سالیانه کارگران، رقم قابل توجهی به تصویب برسد که ممکن است تا ۲۰۰ هزارتومان نیز باشد. درباره افزایش حقوق سایر سطوح مزدی نیز بررسی‌ها حاکی از افزایش مناسبی در سال آینده خواهد بود.
  شورای عالی کار در نشست امشب خود افزایش حداقل دستمزدها را دستکم ۱۸ و تا نهایتا ۲۰ درصد افزایش خواهد داد، بدین ترتیب می توان حداقل دستمزد سال آینده را یکی از رقم‌های ۷۱۸۵۲۰ تومان، ۷۲۴۵۱۰ تومان و یا رقم ۷۳۰۶۰۰ تومان دانست.

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 125 l تاریخ ارسال یکشنبه, 24 اسفند 1393 ساعت 17:51 توسط سارال خبر l کد خبری: 4294

  اضافه کردن نظر

  سارال خبر نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


  تبلیغات
  
  

  سال نو مبارک باد

  یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

  سال 1394 مبارک

  آخرین عناوین اخبار دیواندره