نسخه RSS سارال خبر

  سارال خبر: بنابر اظهارات رییس ستاد حمل و نقل و سوخت کشور امسال می توانید عید را با کمال آرامش در خانه هایتان سپری کرده و پس از آن برای درمان بیماری ها و کمبودهای عصبی حاصل از عدم تفریح مناسب به پزشک مراجعه کرده و با یارانه درمان خود را درمان کنید!

  گروه اقتصاد شفاف: علیرضا فیاض بخش رییس ستاد حمل و نقل و سوخت کشور در مصاحبه ای اظهار داشته که همانند سال گذشته که دولت تدبیر و امید سهمیه سوخت نوروزی نداد، امسال نیز در برنامه، پرداخت سهمیه سوخت نوروزی وجود ندارد.

  وی در ادامه علت عدم واریز سهمیه نوروزی را سوخت شدن بنزین دانسته در حالی که می توان هزینه ی این بنزین را به درمان اختصاص داد.

  فیاض بخش با اشاره به اینکه برای اختصاص ۶۰ لیتر بنزین به هر خودرو به عنوان سهمیه سوخت نوروزی حدود ۴۰۰ میلیارد تومان بودجه صرف می‌شود، گفت: اگر این رقم صرف کاری مانند خدمات درمانی بشود قطعا مردم راضی تر خواهند بود و کار موثرتری صورت گرفته ضمن اینکه با اختصاص این سهمیه مصرف را افزایش می دهیم اقدامی که در نقطه مقابل مسائل زیست محیطی و درمانی است.

  عید امسال در خانه هایتان بنشینید!

  اگر توانایی پرداخت هزینه برای بنزین آزاد ندارید امسال عید هم هماننده سال گذشته باید در خانه هایتان بنشینید. دولت تدبیر و امید تصمیم گرفته هزینه ی بنزین عیدانه سفرهای مردمی را به درمان اختصاص دهد.

  امسال عید بعد از یک سال زحمت و دردسر و آلودگی و تورم باید در خانه هایتان بنشینید و تنها تفریحتان تماشای ویژه برنامه های نوروزی تلویزیون باشد.

  بنابر اظهارات رییس ستاد حمل و نقل و سوخت کشور امسال می توانید عید را با کمال آرامش در خانه هایتان سپری کرده و پس از آن برای درمان بیماری ها و کمبودهای عصبی حاصل از عدم تفریح مناسب به پزشک مراجعه کرده و با یارانه درمان خود را درمان کنید.

  ذخیره یارانه سوخت برای کجا؟!

  از ابتدای سال جاری تاکنون و با وجود اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها، متوسط مصرف بنزین ایران در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشدی دو درصدی را تجربه کرده است و به حدود ۷۰ میلیون لیتر در روز رسیده است.

  مصرف بنزین به عنوان پرطرفدارترین فرآورده نفتی کشور از ابتدای سال جاری تاکنون در حالی رشدی حدود دو درصدی را تجربه می‌کند که دولت تدبیر و امید از ابتدای سال جاری تاکنون طرح‌های متعددی همچون افزایش قیمت این فرآورده استراتژیک نفتی به بیش از ۱۰۰۰ تومان، ابطال و ساماندهی سهمیه‌های بنزین با اولویت خودروهای عمومی و خدماتی و در نهایت عرضه دو نرخی بنزین با حذف سهمیه‌های بنزین ۴۰۰ تومانی را در دستور کار قرار داده است.
  این مقدار صرفه جویی یارانه ای دولت قرار است چه موقعی به دست مردم برسد و هزینه شود و آیا باید مردم هزینه افت قیمت نفت و کمبود و کسری بودجه را بدهند؟

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 115 l تاریخ ارسال یکشنبه, 24 اسفند 1393 ساعت 17:58 توسط سارال خبر l کد خبری: 4297

  اضافه کردن نظر

  سارال خبر نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


  تبلیغات
  
  

  سال نو مبارک باد

  یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

  سال 1394 مبارک

  آخرین عناوین اخبار دیواندره